| JusTMeEmmY a întrebat:

Am o intrebare dc nu credeti in extraterestri?
Eu cred ca exista deoarece s-a demonstrat ca nu e doar un univers ci mai multe si la fiecare secunda are loc cate un big bang si etc...In concluzie, e imposibil sa fim singuri in universul acesta ridicol de mare...

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Stiu, universul e super gigantic (very big laughing )... si e imposibil sa fim singurii din univers.
---> Mereu am crezut ca Nu putem fii singurii, 100% mai trebuie sa existe in vreo galaxie extraterestrii.

---> In egipt au fost gasite documente, hieroglife pe Sfinx si pe Piramide cu niste masinarii zburatoare, in China cica se pastreaza la maxima securitate un extraterestru, iar in Mexic, acum 2 saptamani. a fost prins un pui de extraterestru intr-o capcana de soareci.

---> Deci sunt dovezi clare ca exista extraterestri + ca pe Marte s`a filmat cu un satelit un cap de extraterestr (poza era cam neclara si in intuneric).

---> Ma bucur ca te-am ajutat! ::: happy

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu cred pana nu vadwinking
Numai bine!

| annkaa a răspuns:

Eu una chiar cred ca exista pentru ca da cum ai zis si u in acest univers mai exista fiinte si eu chiar cred ca acolo undeva departelaughingexista

| Narcis2007 a răspuns:

Eu cred in forme de viata extraterestra...

| andrey910 a răspuns:

Si eu cred lafel...

| Daia14 a răspuns:

Nu suntem nuuma noi ...adica da s-ar putea sa existe extraterestri Dumnezeu nu ne-a creat numa pe noi si implus e imposibil sa existam numa noi in univers.