| madalina_9445 a întrebat:

Ma invitat fostul prieten la majoratu lui si nu am idee ce sa ii fac cadou.Ma jutati si pe mine cu nise idei...happy

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

Ooops fostul'?
Pai cam asa suna:daca mai tii la el si -l vrei inapoi ia-i ceva despre care stii ca isi dorea cand erati impreuna, ceva care sa reprezinte o pasiune a sa... eu stiu, un cd, o carete, un tricou cu o echipa de fotbal.

Daca nu mai tii la el si sunteti doar amici ii poti luat simplu un parfum, o carte, o bratara, etc. Succes!

1 răspuns:
| OanaG a răspuns:

Un parfum, o camasa, un tricou personalizat...