| anonim_4396 a întrebat:

.. Vreau sa fiu Mos Craciun pentru o prietena! vreau sa o cuplez cu baiatul care imi place? Imi place mult de acel baiat, dar colega mea a spus ca il place enorm si eu sunt gata sa renunt la el pentru ea, dar el nu o place pe ea...cum sa il fac sa o placa pe ea? Exista vreun risc sa ajunga sa ma placa pe mine daca ma apropi de el pentru a o pune in evidenta pe colega mea?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În primul rând nu ai de ce să te amesteci până la urmă e treaba ei. De ce vrei să te complici? Dacă e ca ea să fie cu el, vor fi dacă nu nu. Mi se pare stupid să încerci să-i "cuplezi ", pentru că nu şti în primul rând care va fi rezultatul, dacă e unul pozitiv să zicem ok, dar dacă e negativ, prietena ta poate avea de suferit. Nu e mai frumos să stai deoparte? Baftă!