| mihaela-miha a întrebat:

Am o mare problema v-am spus de baiatul de care imi place ei bine prietena mea are un grup de fete si eu m-am imprietenit cu una dintre ele ca o idioata i-am spus ca imi place de acel baiat pe care ea il cunoaste de mult si i-a spus ca il plac ce sa fac miine ma duc iar in parca si nu stiu ce sa fac el se plimba cu biku prin parca si nu mai am curajul sa mai stau in fata lui sau sa il mai privesc ce sa fac sa fiu indiferenta sau sa incerk sa il fac sa creada ca fata aceea a spus o minciuna si ca eua am prieten? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Prefa-te ca nu s-a inatamplat nimicwinking
Daca te place, o sa vorbeasca cu tine.
Daca nu... cred ca totul o sa ramana cum era si inaintehappy
Succes! Byye!big grin

12 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai nu trebuie sa o iei asa...gandeste'te ca asta poate fi si o ocazie foarte buna pentru tine... daca vezi ca vine sa vorbeasca cu tine iti poate da de inteles ca si el te place...in plus nu trebuie sa te prefaci ca nu e adevarat ce a auzit... daca il faci sa creada asta atunci in cazul in care te place va renunta la tine din motive ca poate tu nu-l placi
Succes happy

| Artemiss a răspuns:

Comporta-te ca si cum nu s-a intamplat nimic... daca si el te place atunci va intra in vorba cu u si te va intreba daca e adevarat...si cum e adevarat ca il placi incearca sa ii dai de inteles, dar intr-un mod discret...lasa-l sa te cucereasca, nu fi o prada usoaratonguesucces

| Betty18 a răspuns:

Wtf...nu o cunosteai de mult si i-ai zis asta...nu stiai ca fetele sunt mai mult sau mai putin barfitoare de la mama natura?laughing
pai te comporti ca si pana acum ca si tu cum nu ai stii ca el stie sau daca chiar iti place mult si el te intreaba de ce a zis fata aia zii k asa e si vezi si tu ce zicewinking

succes

| zuzumic a răspuns:

Nicii gand... prefate ca ai trecut intamplator pe acolo... pur si simplu... iar daca intra in vorba cu tine si iti da ceva de inteles... dai de inteles ca u il placi dar nu esti dispusa sa faci primul pas ...si daca si el te place pur si simplu o sa fiti impreuna .nu fa pe dura daca il plaki pentru ca asta e sansa ta sa il cuceresti... apoi poate il pierzi definitiv

| MissCamelia a răspuns:

Pai daca iti place de el, fata ti-a facut un serviciu, pentru ca o sa afli daca ai sanse sau nu.vezi cum reactioneaza el si-ti dai seama dc te place sau nu

| Marya_1984 a răspuns:

Doamne cat detest tipul asta de fete, ca si "prietenele" tale rolling eyes sa mor eu deci sunt prea proaste.

iar referitor la intrebarea ta, intr-adevar, prefa-te indiferenta sa vezi daca te baga in seama, iar daca o face, profita cat mai mult ca sa le dai peste nas mandrelor astea.winking

| somniferu a răspuns:

Etena nu fi indifereanta daca el se baga in vb cu tine inseamna ca te place si el si asa o sa aveti o relatie frumoasa impreuna...nu rata ocazia ca dupa s-ar putea sa fie prea tarziu...

| Spanc a răspuns:

Daca tipul deschide subiectul recunoaste si tu si poate poate iese ceva! Poate doar o prietenie si dupa cev mai mult...smug
Bye!:*

| miriam0198 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesty despre asta k your bff pentru daca e bff tau o dsa aiba un plan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci ai aflat de la fetele ce ti-au raspuns. Eu iti spun doar ca niciodata sa nu spui ce ai pe suflet, prietenelor ca te vand. Cateodata iese bine, dar cateodata blestemi clipa cand te-ai destainuit. Ai grija ce si cui spui ceva despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relax... te comporti ca si pana acum. nu s`a intamplat nimic.
Daca e .decurge de la sine.

| d33a_9154 a răspuns:

Daca te baga in seama bine happy... daca nu ignora-llaughing...sunt baieti nu-ti face grijibig grin...baieti sunt ca autobuzele dupa 30 de minute vine altu ...asa ca fi fata desteapta si nu te injosi in fata lui happy...bagate in seama cu el atunci cand sunte-ti intr-un grup si zambeste-i frumos .capteaza-l laughing...bft:X:X.ai grija de tine... papa happy:X