| Aamyyy a întrebat:

Am o mica problema. Acum un an jumate m-am lasat de fumat, tot timpul asta a fost destul de bun, chiar nu mai eram dependenta. Dar de cateva luni, simt ca trebuie sa ma apuc din nou. Nu inteleg motivul. Tot ce vreau, este sa scap de acest gand.

Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Alexuta921 a răspuns:

Se numeste sevraj ai creeat un fel de dependenta cu tiagrile, poate nu psihic dar corpul tau s-a invatat sa primeasca tutun.
Incearca sa manaci ciocolata sau fructe de oricate ori corpul iti cere tigari sau fa freshuri.