| LoveForShania a întrebat:

Am o mica problema, cateva colege nu mai vorbesc cu mine, de la o chestie banala.Si vor sa intoarca pe toata clasa impotriva mea.Mereu fac misto, zic chestii despre mine, si m-am saturat.Ce sa fac, in afara sa le spun dirigintei sau alte tampenii de genu?

5 răspunsuri:
| CristiSeeker a răspuns:

Daca faci geva de genu sa le spui dirigintei te dovedesti inapta, si presupun ca nu asta vrei.
Sfatul meu: fie taci si inghiti si iti vezi de treaba ta, fie le cauti un punct slab si intr-un moment potrivit incepi o serie de "mistouri" bune care sa le faca sa isi ighita limba laughing. Eu asa as face; depinde de cat esti de capabila. Spor!

| LoveForShania explică (pentru CristiSeeker):

Da, bine.
Incep si eu sa fac mistouri, ca doar ce, sunt la fel de proasta ca ele?
oh go on

| CristiSeeker a răspuns (pentru LoveForShania):

Daca te cobori la nivelul conversatiei lor, da. Daca taci si ti-o iei in freza nu, esti mult mai jos. Daca folosesti tipuri inteligente de ironie si le faci sa se inverzeasca, nu, esti mult peste. Tu decizi laughing.

| Dragutzica2002 a răspuns:

Nu le baga in seama si fa-te prietena cu niste fete si nu le baga in seama

| BestAlexandru a răspuns:

Spune diferrite lucruri false despre ele adica>copie, se joaca la mob.la lectie