| AnemonaP a întrebat:

Am o poza facuta cu telefonul.Are o dimensiune foarte mica.Am incercat sa o maresc cu mai multe programe dar isi pierde calitate si nu se vede bine. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista, nu s-a inventat un asemenea program care sa-ti mareasca imaginea fara sa isi piarda din claritate/calitate.

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Îți spun din propia experiență de editor ale imaginilor. Nu o poți redimensiona astfel încât să nu își piardă din calitate. Nu merge happy.