| MadaMary67 a întrebat:

Am o prietena azi a implinit 17 ani(eu am 13) nu ne cunoastem in relitate dar anul trecut eram foarte, foarte apropiate.(cred ca ne cunoastem de 2 ani)
Ea nu se supara daca ii dau seen si ea imi da mai mereu (cand ma supar spune ca de ce ma supar ca ea nu se supara)
Pur si simplu simt ca nu-i pasa.
O iubesc foarte mult dar chiar nu stiu ce sa fac...
Sa fim sau sa nu mai fim prietene

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prietenia voastra se masoara in faptul ca nu va suparati cand va dati seen una alteia? rolling on the floor))
Ce generatie trista,

| christall a răspuns:

Prietenele se gasesc in realitate, sunt alaturi de tine fizic si psihic cand ai nevoie. Ea face diferenta, vad ca tu nu o faci.

| FazekasErvin a răspuns:

Si eu am prieteni cu care nu m-am vazut niciodata inca dar ne intelegem ca si fratii sfatul meu este sa ai rabdare cu ea si sa o intelegi ca si eu asa fac cu prietenii mei