| Andreea192388286jei660 a întrebat:

Am o problemă.
Am incercat sa despărțim 2 persoane, eu și prietena mea, și știu nu e bine ce am făcut, dar am făcut-o din gelozie. și fata a aflat, și vrea să ne zică la diriga ei, dar cel mai rau este că sora prietenei mele a vb cu băiatul de care ne place și a zis de cealaltă fata, cu care e împreună că e vacă. Si are dovezi că vrem sa îi despărțim. Si dacă îi va spune dirigintei ei, diriga noastră va afla, și ne e super frică, am incercat sa îmi cer scuze, dar ne-a dat bloc și acum vom avea probleme, doar dacă fata nu va spune, dar e oricum o nesimțită.C e putem face?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, într-adevăr!

| Chubby2104 a răspuns:

Nu înțeleg ce treabă are „diriga" în povestea asta prostească a unor copile? Viața personală nu ar trebui băgată în ceea de la școală. Frate, poți să faci orice vrei tu atât cât nu are legătură cu școala. E viața ta.

| Andreea192388286jei660 explică (pentru Chubby2104):

Ai dreptate, totul s-a rezolvat, mulțumesc

| Chubby2104 a răspuns (pentru Andreea192388286jei660):

Mă bucur.