| Aleqwertyuiop a întrebat:

Am o problema. Azi mi-am spart dintele din fata! Am mers si mi-am pus plomba. Mi-a spus ca daca ma va durea dintele in timp sa vin. deorece poate fi din cauza nervului si trebuie sa-l scoata. si daca mi-l scoate se va innegri dintele crying. Nu vrea. Eu acum intre acel dinte pus si ce de langa. nu stiu cum sa spun simt atunci cand trag aer ceva. nu stiu cum sa spun mai rece. dar intre dintele pus si celalalt. de ce? ( la radacina intre cei 2 ). e de rau? ce sa fac? sad. chiar nu mai pot. app... nu mai am voie sa beau acidulat deloc niciodata? sad va rog sa raspundeti, daca stie cineva. va rog.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca te doare du-te la dentist, daca nu si simti doar aerul rece atunci stai linistit, te vei obisnui.Vei avea voie sa bei acidulat, nu-i asta o problema.

| Carmen100 a răspuns:

Ha? Mai pe romana!

| Aleqwertyuiop explică (pentru Carmen100):

Off. tu vrei sa raspunzi la intrebare si nu intelegi. sau doar comentezi asa?