| ImmortalQueen a întrebat:

Am o problema. Deci in seara asta am fost la un concert, si am incercat sa ajung mai in fata si cand m`am oprit am observat langa mine un baiat dragut [eram cu o prietena]. am mai stat langa el, amandoi ne uitam unu` la celalalt. si cand s-a terminat concertul au inceput artificiile; el a mai stat putin si a plecat ca venise cred ca un prieten la el. Am vrut sa ma duc dupa el sau ceva, dar prietena a spus sa mai stam putin Iar dupa va dati seama ca nu puteam sa il mai gasesc printre atat lumee. Acum ma simt asa de prost, parca mi s-a rupt inima in doua laughing. Suna penibil, stiu, dar asa ma simt. Vreau sa il vad din nou si nu stiu ce sa fac. Daca ma rog in fiecare zi, oare o sa il mai vad? Nu imi spuneti ca : o sa il uiti, era ceva de moment sau ceva de genu`. Va rog muult. Fundaa.

2 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Probabil ca merge sa te si rogi.Dar gandeste-te ca daca el era la acel concert inseamna ca va place acelasi gen de muzica.Si poate va vedeti la un viitor concert.In ce oras stai?

| SerialAdict a răspuns:

Stiu cum te simti in momentul asta dar daca stai intr-un oras mai mare putine sanse sa va mai intalniti. La ce concert ai fost. Daca era muzica rock sau parea el genu care ascuta rock sau era skater ceva de genu cauta-l si tu in locuri unde se aduna lume de genu, skateparcuri laughing