| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte grava! Deci v-am spus ca vreau o chitara, dar acum...chiar o vreau! Adica de cateva zile ma "dispera" gandul asta. I-am spus si iubitului meu; o sa ziceti ca eu n-am iubit ca urasc baietii, ca sunt o insensibila si alte d-astea, dar intre timp mi-am facut si eu unul (care seamana cu Ricky Martin pe vremea cand nu stia lumea ca e gay, pentru ca are o camasa alba pe care o tine descheiata si asta ma inebuneste! bine, dar asta e alta poveste)...deci sa ne intoarcem la problema cu chitara! Deci i-am zis asta si mi-a zis ca imi face el cadou una cum ar veni, dar eu nu vreau asta pentru ca nu sunt o pitipoanca care sa stea dupa "sponsor". Si deci vreau sa am chitara aia pe munca mea, nu? Uite acum am ajuns la miezul problemei: cum pot sa fac eu bani ca sa-mi iau chitara aia?

3 răspunsuri:
| Remhq a răspuns:

Aa. :
1.cautaţi un job in timpul liber, chiar daca nu castigi multi bani, totusi castigi ceva.si cumparati chitara.
2.Lasa-l pe el sa iti cumpere chitara si o platesti tu cand ai posibilitatea.chiar daca ar dura cam mult.o sa reusesti tu odaata sa o achiti.
3. pirmeste cadoul de la el si fi fericita ca o ai.asta nu inseamna ca esti pitipoanca daca primesti cadouri de la iubiţi! smug
Sper că te-am ajutat să iei o decizie bună! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da* repede te-ai mai mișcat, măi fată! nici nu știu dac-au trecut 3 zile de când l-ai îndemnat tu să-și facă șuvițe blonde,și l-ai și agățat!
auzi? ce-ar fi... dacă ne-ai spune și nouă câte ceva despre el! în afară de aia că și-a dat bluza neagră jos,și a împrumutat de la Ricky Martin o cămașă albă; ai curaj?
hai,că și eu am zis despre iubita-menajera mea,două -trei chestii p-aici! da?
e simplu!
uite te ajut eu un pic:"bună,TPU! în urmă cu ceva timp,a apărut în viața mea un bărbat simpatic și glumeț,dar nu foarte bogat, care imi făcea complimente peste complimente..."
...din întrebările tale m-am inspirat - recunosc;
deci, e o provocare!
a! și că veni vorba - uite ce provocări primesc eu de la a mea!
http://www.youtube.com/watch?v=1S-ju_hrkCA&feature=related
da?
bine,când ne mai potolim o dăm înapoi pe manele! uite una:
http://www.youtube.com/watch?v=ifu5H_5hZyU&feature=related
vezi? acum ai două răspunsuri la întrebarea ta!
asta ca să vezi cât țin eu la tine!
pa!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Elefantelule,ce nickname lung ai; pacat ca l-ai schimbat degeaba.Deci eu am iubit si ca sa vezi ca nu-s fricoasa iti accept provocarea.La inceput despre iubitul meu credeam ca e un misogin ca toti barbatii,nu? (asa credeam eu).Si pe langa misogin il credeam un "mistocar" care n-are altceva de facut decat sa-si bata joc de tot si de toate. Dupa ce i-am spus eu o gluma cu "e putin probabil sa fim noi impreuna, unde putin probabil=deloc" si atunci mi se pare ca l-am provocat pe baiat ca a inceput sa se dea la mine, rau.Si normal eu fiind o biata muritoare, am cedat farmecelor lui si acum suntem impreuna.Acum n-o sa-ti spun culoarea ochilor lui si alte chestii, ca nu cred ca te intereseaza pentru ca nu esti gay...nu? Si imi place ca,spre deosebire de tine, el nu ma tine ca pe o menajera cum faci tu cu iubita'ta (sau fosta iubita) si chiar se poarta cu mine "impecabil". Alte intrebari, draga elefantelule?