| Mahdkwkaygre a întrebat:

Am o problemă. Sunt in liceu și o fată mi-a atras atenția. Am stat cu ea in bancă pentru două ore și m-a întrebat dacă nu vreau să mă mut de tot cu ea in bancă. Colegul meu de bancă însă mi-a spus că dacă mă duc cu ea nu mai am ce căuta cu el în bancă. Faza e că îmi place să fac caterinca cu el in ore dar îmi place și să râd cu respectiva fată. După el a spus că pot să fac ce vreau. Nu știu ce să aleg

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Poate a zis în gluma ca nu mai ai ce căuta cu el in bancă, nu prea ar avea de ce sa se supere doar daca e un pic mai orgolios de fel, astea sunt copilării, nu lucruri serioase sa se supere la modul serios. Stai cu fata daca așa vrei ai crezi ca ai vreo șansă cu ea la vreo relație, dar gândește-te ca poate se satura de tine la un moment dat sau va certați si o sa te simți prost sa-i ceri colegului tau sa se mute iar cu tine in bancă. Alege pe cine vrei, oricum puteți vorbi si in pauze, nu e dramă dacă stai cu unul sau cu altul in bancă, nu ar trebui nici unul din ei sa se supere

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai de ales intre prietenul tau foarte bun, cu care stai in banca si o fata oarecare, cu care s-ar putea sa nu te intelegi deloc si atunci ii perzi pe amandoi.
Eu zic sa ramai mai departe cu prietenul tau in banca si cu fetita aia sa te vezi dupa ore.

| IeaMariaAndreea7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Lmao,vorbesti de parca se castoreste cu fata aia, nu doar sta intr-o banca.Pentru asta iti pierzi tu prieteniile?