| An0n1m12 a întrebat:

Am o rugaminte la voi! Numele meu este George si anul trecut eu impreuna cu un coleg i-am dat martisor unei colege si anul acesta colegul ala al meu a dat martisor pe 28 februarie (Vinerea) pentru ca 1 Martie pica sambata. Si eu Vinerea nu am fost la scoala din cauza ca am fost bolnav.Si cand a mers colegul acela al meu sa-i dea martisorul tot acelei colege ea a spus:Este si din partea lui George sau numai a ta. Intrebarea estebig grine ce a spus daca este si din partea mea?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici ea habar nu are.Nu se spune asa.Indiferent de situatie.Martisorul se da de la un baiat pentru o fata.Nu de la doi.Probabil anul trecut v-ati dus in acelasi timp amandoi.Si tu ce ai facut acum? Nu i-ai dat luni martisorul? Ca nu era tarziu.

| Me01 a răspuns:

Buna
Poate aștepta si de la tine un mărțișor

| GYGYLATINO a răspuns:

Sunt de acord cu cei doi dar daca ai crezut ca e tarziu sa i dai luni martisorul de ce nu ia-i luat o floare sa i oferi si pe 8 puteai sa iei ceva un cadou

| An0n1m12 explică (pentru GYGYLATINO):

Astepta si de la mine un cadou? Sau ce?

| GYGYLATINO a răspuns (pentru An0n1m12):

Da eu asta cred.