| cristeaflaviurafael a întrebat:

Am o voce mai ragusita si nedezvoltata, cum as putea sa mi-o imbunatatesc la cantat... ceva remedii leacuri-FUNDA

Răspuns Câştigător
| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Poti sa incerci un sirop de brad, un ceai cald, sau poti lua niste pastile strepsils sau halls

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Ia faringosept laughing
Incearca sa canti tot timpul pana cand vei avea o voce placuta.

| King18name a răspuns:

Daca vrei sa ai o voce buna, si sa iti imbunatatesti vocea in fiecare zi, singurul lucru pe care il stiu, e ca trebuie sa faci mult antrenament!, sa canti in fiecare zi, sa asculti muzica, sa incerci sa canti pe note (cel mai important )! intr-un singur cuvant, ANTRENAMENT! cu timpul, sigur vei vedea progrese! un instrument te va ajuta foarte mult! succes!