| yourloveisroxy a întrebat:

Am racit rau de toot imi curge nasu si ma daoare capu si am febra. Imi ziceti si miee cv ce imi recomandati sa ma fac bine mai repede plz fundita pooop

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Cu coldrex i-ti trece cel mai repede sa ti-l faci cu miere, si poti lua si vitamina C, sanatate.

| nyko06 a răspuns (pentru nyko06):

Sa nu-l combini si cu paracetamol ca are el poti cere care are o cantitate mai mare, care e mai puternic.

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
poti sa iei de la farmacie Coldrex Maxgrip este ff bunhappymulta sanatate!>big grin

| ElenaZamfi a răspuns:

Teraflu daca ai peste 12 ani cred.
Plus imbracate gros ca sa transpiri si in 2-3 zile iti trece.Stai in pat si fi mereu la cald.Si ceaiuri fierbinti te vor ajuta sa te faci bine mai rapid.[ceai de ceapa-e dezgustator da e cel mai eficient]
Ai grija!happy