| sweetboy a întrebat:

Am si eu o intrebare de care de multe ori ma face sa ma indoiesc de mine insumi! Sunt urat, dragut sau frumos? Nu este o intrebare postata la misto sau lucruri de genu...astept un raspuns sincer va rog poate imi va fi de folos! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Urat nu esti. Esti dragut :*

7 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Tu esti cel din poza?
Daca da nu esti urat, esti dragutwinking

| Eu4EverX a răspuns:

Nimeni nu e urat! sunt unii care au multe defecte sau altii mai putine, asta depinde. dar tu chiar esti dragutbig grin

| gabryel a răspuns:

Altii arata mai nasol exemplu eu...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la poza de la profil?
Mie nu imi place laughing

Si nu te cunosc pentru a-mi da eu cu parerea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urat ca dracu

| sweetboy explică:

Aha unora la multumesc pentru parerea lor dar eu am nevoie de o parere de ansamblu, cum ma vedeti chiar daca sunt sau nu sunt genul vostru... Sper sa fiu inteles e ceva ce ma omoara pe dinauntru!