| aleczzz a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce nu pot sa ma uit la videoclipuri pe youtube de pe mozilla, cand dau pe videoclip se incarca putin. iar dupa se restarteaza pc-u la fel si de pe google chrome, dar de pe internet explorer merge daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscator.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Si mie mi se intampla e de vina placa de la calculator nu mozilla si astea dar asta e daca nu folosesti youtubul o perioada mai lunga de timp apoi iar o sasi revin.