| mariamary96 a întrebat:

nu stiu am impresia ca prietenul meu ma inseala am gasit de cateva ori la el in telefon apeluri si mesaje de la fosta prietena ea are prieten da am impresia ca mai ii ceva intre ei, el mi-a zis ca nu ca pe mine ma iubeste si stiu asta da nu stiu ce sa fac? Si daca ar fi sa ma despart de el cum sa ma indepartez usor usor de el sa nu fie despartirea asa dureroasa suntem impreuna de 1 an si il iubesc enorm, am fost despartiti cateva zile dintr-o greseala de-a mea si am suferit enorm? Ce sa fac? Dau funda :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să te desparți politicos, trebuie să porți o discuție cu el pe această temă!
Pa, pa.

| mariamary96 explică (pentru Legiuitoarea):

Am deschis subiectu asta de atatea ori ca eu sunt foarte geloasa si mi-a zis ca nu are nimic k ea ca la mine tine ca la ochii lui din cap si nu stiu ce sa fac tin la el enorm

| MMihai a răspuns:

Nimic!

Jumătate din oamenii de pe planetă sunt bărbați!

Dacă nu o fi ăsta, tot ar mai exista niște bărbați pe planetă.

Nu este ăsta,
găsești tu un altul.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca el te inseala nu mai continua relatia cu el degeaba tu il iubesti pe el daca el nu te iubeste pe tine si te inseala.

| mariamary96 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Nu sunt sigura de asta adica am vazut doar ca o vb cu ea el zice ca nu are nimic k ea si nu mi-a zis nimeni ca el ar mai avea ceva cu ea dar asa banuiesc eu