| cedracumacauti a întrebat:

Am si eu o problema: Am 17 ani si fac naveta catre scoala, si cand vin acasa, vin cu autobuzul, si cand stau pe scaun langa mine mai este un loc liber, dar....greu se aseaza o fata langa mine..eu sunt mai timid, oare de ce ma evita? mai bine stau fetele in picioare de cat sa stea langa mine...astazi un baiat a observat asta si m-a intrebat daca mananc oamenii laughing
voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| dydav a răspuns:

Si eu zic ca e in imaginatia ta. singuru motiv pentru care eu ca fata as sta in picioare si nu as alege sa stau langa un baiat ar fi daca ar mirosi urat sau daca ar avea fata de dubios gen... fura portofelul laughing

| AgathaRo a răspuns (pentru dydav):

Mi-a placut asta happy ai un + de la mine.

| cedracumacauti explică (pentru dydav):

Aaa ok happy........pai nu cred ca e din cauzele astea ca ne cunoastem si stiu si ele ca sunt retras si nu miros urat, ma ingrijesc, ma parfumez, etc!
multumesc pentru raspus tuturor

| dydav a răspuns (pentru cedracumacauti):

Aaaa pai de ce nu ai zis asa noi sau cel putin eu credeam ca sunt necunoscute din autobuz nu ca va cunoasteti! in cazul asta intra in vorba cu ele si oferale un loc langa tine!

| cedracumacauti explică (pentru dydav):

Sunt cunosute..sunt din comuna cu mine sau dintr-o comuna de langa mine, facem naveta zilnic!

| cedracumacauti explică (pentru dydav):

Ne cunoastem. facem naveta zilnic, suntem din aceeasi localitate, sau de langa...

22 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate,ţi se pare.Nu vreau să jignesc, poate ai un miros specific al hainelorPoate ai făcut ceva şi le este jenă sau teama de a nu fi bârfite.

| 3my098 a răspuns:

Poate e doar simple coincidențe că nu se așează

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu cred ca ti se pare si ca analizezi situatia mult prea mult.

| AgathaRo a răspuns:

Nu insista pe tema asta ca poate fetele te vad ca pe un ultimul violator.Pana la urma urmei te asezi sau nu e problema ei. Nu poti obliga pe cineva sa stea intr-un loc anume in autobuz.

| marcous a răspuns:

De cate ori pe zi/saptamana/luna faci baie?

| dydav a răspuns (pentru marcous):

Nu e relevata ok sa raspunzi la o intrebare cu alta intrebare!

| cedracumacauti explică (pentru marcous):

1 data pe saptamana, dar folosesc parfum str8 si deodorant gilette pro zilnic...
sunt obsedat de curatenie...uni colegii chiar mi-au spus ca miros frumos...

| marcous a răspuns (pentru cedracumacauti):

Pai baie sau macar dus trebuie sa faci minim o data PE ZI. Degeaba dai cu parfum si deodorant daca nu te-ai spalat in prealabil, miroase si mai urat...

| dydav a răspuns (pentru cedracumacauti):

1 data pe saptamana e cam putin! 1 data pe saptamana pe par daca nu folosesti zilnic gel e ok! trebuie macar 1 data la 2 zile sa faci un dus

| cedracumacauti explică (pentru marcous):

Http://www.facebook.com/vasiliu.george uitati-va si poate devenim prietenii si vreau o parere sincera, sunt urat?

| marcous a răspuns (pentru dydav):

Nu poti raspunde la o intrebare atunci cand stii ca lipsesc detalii, pe care trebuie sa le ceri. Cred ca exemplul de mai sus te-a lamurit care era intentia mea atunci cand am raspuns la intrebare cu alta intrebare.
Niciodata in viata nu trebuie sa te arunci cu capul inainte fara sa gandesti si sa analizezi situatiile la rece.

| cedracumacauti explică (pentru dydav):

winking hainele si tot ce tine legat de mine miroase bine, frumos!
eu cred ca fetele sunt fitoase si de aia nu se aseaza langa mine!

| dydav a răspuns (pentru marcous):

Eu am crezut ca il intrebi "la misto"

| Bogdy997 a răspuns:

Si eu cateodata am senzatia ca unii au ceva cu mine, si de foarte multe ori m-am inselat ajungand sa vorbesc cu persoanele respective si sa imi dau seama ca lucrurile nu stau chiar asa cum mi se parea mie. Incearca sa fi mai relaxat, incearca sa nu mai gandesti ca au ceva cu tine (chiar daca asta e impresia...) si eventual pune-te tu langa o fata cu un loc liber langa ea laughing Incearca tu sa spargi gheata.winking

| dydav a răspuns:

Mersi AgathaRo. totusi o intrebare : te uiti insistent la ele?

| biancarebeca a răspuns:

Pai depinde... poate ele au prieten sau daca sunt mai multe vor sa stea impreuna, nu cred ca au ceva cu tine :*