| CudiDaKid a întrebat:

Am si eu o problema! In vara eu trebuie sa merg in spania sa am grija de o verisoara de-a mea [are 2 ani]. si nu`s prea sigur daca vreau sa merg pentru ca eu nu prea am fost plecata de acasa pe o perioada asa lunga de timp[ 3 luni ] si poate nu o sa`mi placasad! Voi ce ati face? si care ati fost in pallma de mallorca.cum e?big grin

Răspuns Câştigător
| Lala a răspuns:

Buna, am fost si eu in Spania pentru 2 luni si pot sa-ti spun ca nu m-as mai fi intors acasa. Planuiesc sa ma mut acolo. E adevarat ca ti se va face dor de familie si de prieteni, dar timpul va trece foarte repede si, in plus, te vei distra pe cinste! Totul, de la peisaje pana la oameni este minunat si primitor! Sa faci multe poze! Iti urez de pe acum distractie placuta happy