| mmeee79 a întrebat:

Am si eu o problema:invidia. E asa de aiurea, de greu pentru mine.Am o colega noua, care se crede asa de "eminenta" cand de fapt nu este.Parca tot timpul arata superb, parca e asa de frumoasa. Dar cand ma uit in oglina si eu ma vad chiar frumoasa(nu ca ma laud.serios)dar la scoala, e mai dur asa.Parca toti baietii sar pe ea, sti cum ea e ceva mai "fresh". Help me plss! multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Stii care e cheia succesului:increderea in sine. Daca nici in tine nu ai incredere atunci in cine?thinking Normal ca oamenii veseli, ingrijiti si solitari atrag

1 răspuns:
| mmeee79 explică:

Oglinda*