| anonim_4396 a întrebat:

Eu am probleme cu invidia, nu stiu cum sa fac.Am o colega care mi se pare ca este mai frumoasa decat mine, mi se pare ca tot timpul arata superb.eu parca ma consider inferioara ei. Ea tot timpul se da in centrul atentiei, incearca sa faca pe "desteapta"cand de fapt nu e chiar asa, nu stiu ce sa zic...help me pls!

2 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Nu o baga in seama! tu esti tu si ea e o pitzipoanka...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... poate e mai frumoasa sau doar esti intr'o criza adolescentinalaughing
ar fi bine sa nu'i dai satisfactie fiind invidioasa, in fond...ar trebui sa te doara in cothappy