| Ruddy_2272 a întrebat:

Am un laptop Samsung R538. Dupa aproximativ doua luni, bateria tine o jumatate de ora si se incarca doar 80%. Daca il duc la reparat(e in garantie)imi schimba bateria? A mai avut cineva aceasta problema?

1 răspuns:
| Marius0189 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar eu cred ca ti-o vor schimba. Poti sa incerci.
Un sfat pentru viitor: nu mai tine bateria in laptop atata timp cat el sta in priza. Foloseste bateria doar cat acesta nu e conectat la nici o sursa de curent!
Stima!