| Loola_9927 a întrebat:

Am vazut de curand o reclama despre un sampon [ nu-mi amintesc numele, marca etc thinking ] care indeparteaza excesul de sebum. 1. Oare-mi puteti spune un nume, ceva? Spuneti-mi cum se cheama.laughing`! 2. Are cineva? Functioneaza? yawn Ca nu vreau sa-mi cumpar si sa nu aiba niciun efect. `no talking Am un par cu tendita rapida de ingrasare si chiar nu vreau sa-mi obisnuiesc parul sa fie spalat de vreo 3 ori pe saptamana.:-

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu am incercat f multe sampoane. Syoss imi ingrasa parul cel mai repede, a doua zi il am gras.
Singurul de pana acum care e cel mai bun pentru parul meu este Pantene Aqua Light.
Este f puternic, iti scartie parul cand il speli si pe langa asta nu ti se ingrasa pentru ca il curata f bine.
Eu zic sa nu te iei dupa reclame ca acolo toate sampoanele fac minuni!

| Loola_9927 explică (pentru Esperança):

Foarta multa dreptate cu ultima fraza. Multumescc.:*

| Esperança a răspuns (pentru Loola_9927):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| SySyrulez a răspuns:

Incearca clear sau mergi la armacie si cere un sampon de la Gerovital

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syoss? Funda?