| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe fb niste comentari gn "esti panda " ce inseamna aceasta esxpresie sau ce semnificatie care cuvantul "panda"?

Funditssaaa:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

"esti panda" e luata din reclama aia de la Vodafone cu ursul ninja iar aceasta expresie este un fel de a zice "esti prost" cu o tenta amuzanta.adica cuvantul "prost" nu este folosit la sensul lui propriu.

Fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Faza cu "eşti Panda" e dintr-o reclamă la Vodafone. Cam ciudată, ce-i drept.

| NarcyNarcisa a răspuns:

E o reclama de la Vodafonelaughing inseamna esti neatent sau...ma rog(@prosthappy

| Saya555 a răspuns:

.inseamna ca e ceva de bine.pentru ca panda e un animal foarte simpatic.si poate semanai cu un panda in pozahappy oricum fi fericita eu as fi.happy

| zăGhost a răspuns:

laughing Mă bucur că sunt pe aici şi oameni care nu se uită des la TV.
"Eşti panda" e o replică (stupidă) din reclamele Vodafone.