| love3372 a întrebat:

Am vazut un tip in curtea liceului si as vrea sa intru in vorba cu el. eu sunt mai timida din fire, ok, poate cam prea timida. vreun sfat cum sa ii atrag atentia sau sa intru in vorba cu el?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Trage-i o palma si spune-i sa nu mai zica tampenii despre tine si pleci urgent.

El va veni dupa tine (atunci sau mai tarziu) si ii spui ca doar daca te scoate undeva poti sa il ierti. Si pleci iarasi.

Suna tampita actiunea, dar are un efect garantat. Intai de toate ii faci pe toti cei de langa (daca este in momentul palmei intr-un grup) sa te vada si sa iti acorde un sentiment de respect.

Apoi sigur ala va veni dupa tine pentru ca se considera vinovat. Si toti vor sa isi apere vinovatia.

| Offi_Amy_2000 a răspuns:

Pai cand il vezi loveste-te de el intentionat dar fa-o sa para ca e din greseala si pe urma privesteteva secunde in ochi si gata. Sper ca te-am ajutat.