| Amnrosmakc a întrebat:

Are ceva daca ma apuc de tigari electronice?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vapatul, adica inhalarea vaporilor de glicerina vegetala este 100% inofensiva organismului neafectand sanatatea nici a celui care foloseste tigara electronica, nici celor din jurul sau. Din acest motiv nici macar nu s-a incercat interzicerea folosirii acestui mod de a mima fumatul. Din acest motiv probabil ca poate fi folosit de la orice varsta. Bani sa ai. Sanatate!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da, are! Bine ar fi sa nu te apuci de nici o tigara.

| dinutu98 a răspuns:

Salut. tigariile electronice sunt mult mai nocive decat cele normale. mai bine fumeaza tigari normale decat electronice sau si mai bine nu fuma deloc ca nu este sanatos