| L3minune a întrebat:

As vrea niste stări drăguțe pt whatsapp care să se refere la faptul că eu plac un băiat și el nu (nu știu)...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca el nu te place, nu prea ai ce sa faci!
Nu-i nimic, incearca sa te preocupi de altele si sa uiti de el, eventual iesi cu alt baiat sau cu o prietena buna.

| 12lopn a răspuns:

Te voi astepta mereu!
sa nu crezi ca te voi uita vreodata, pentru ca ti-ai lasat o amprenta pe sufletul meu!
Nimeni nu te va iubii ca mine, pentru ca mie nu mi-a pasat de bani sau averea ta!

| madutzatha25 a răspuns:

Daca nu te iubeste cel pe care il vrei tu, asta nu inseamna ca nu te iubeste nimeni.
Ma uit pe geam si vad cum totul se prabuseste in jurul meu.nu mai esti tu...inseamna ca nu mai sunt nici eu...
Nu merita sa plangi pentru cineva care rade cand se gandeste la tine si care nu-ti poate simti durerea. Chiar daca e greu, sa stii ca nu merita!
Sa incerci sa uiti persoana pe care o iubesti este ca si cum ai incerca sa-ti aduci aminte o persoana pe care nu o cunosti.
Acel bărbat lângă care poate fi doar o copilă, poate plânge, se poate declara înfrântă, iar apoi se poate ridica sprijinându-se de el.
Poate că nu ești perfect, dar ești tot ce îmi doresc!
Prefer sa plang langa tine decat sa rad langa altcineva!