| Doina_3297 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti, cum sa fac ca un baiat sa se indragosteasca de mine? Prin ce sal cuceresc?

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Pai in primul rand sa ii fi alaturi, sa afli mai multe lucruri despre el, si sa petreci mai mult timp cu el. Afla lucrurile care ii plac si intereseaza-te de ele. Daca ii place ca de exemplu o anumita formatie il poti surprinde cu un CD cu melodile preferate. Tot ce trebuie sa faci e sa ii dai de inteles ca esti interesata de el si ca ii esti alaturi. Nu are cum sa nu iti reziste.