| Shakaladka a întrebat:

Salutari...
Spuneti-mi va rog cum pot sa cuceresc un baiat?
Sal atrag spre mine...

Răspuns Câştigător
| Papados_Jerry_1990 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi pentru un baiat, nu vei fi fericita langa el, deoarece nu vei putea sa-i spui ce gandesti, ce simti, mereu vei purta o masca. Tot ce poti face e sa ai grija de aspectul tau.

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca un baiat nu te place, poti sa faci si pe dr**u in 4. Fi tu naturala, fa ce faci de obicei.happy

| vocea a răspuns:

Pai este simplu fii tu insuti, daca te place sigur te place asa cum esti si nu trebuuie sa faci niciun efort

| Shakaladka explică (pentru vocea):

Multumesc...
Dar sunt rar asa baieti...sa te placa asa cum esti...