| Tsunade99 a întrebat:

Asa, deci: eu am descoperit acum ceva timp un nume asemanator ca al meu:bianca. Si desi nu sunt nascuta in '99 imi place numarul asta. Iar dupa multe adrese de mes cu astea am gasit un nikname perfect: bya99! Si asa de mult m-am indragostiti de numele asta de atunci am schimbat numele la aproape toate conturile pe care le am cu numele asta de bya99. Si azi, n-am avut ce face si am scris pe google bya99. TOT timpul acesta, vreo 3 ani am crezut ca bya99 e creatia mea, am fost mandra de ea si ma bucuram ca nu imi mai uitam numele cand trebuia sa intru in conturi deoarece asta era numele la toate conturile. Pe google am gasit mai mult de 10 rezultate diferite cu numele de bya99. Una avea 17 ani, alta 21...crying crying.
Doamne si ce m-am suparat ca aproape 4 ani am avut acest nume nikname-ul preferat, si m-am gandit chiar sa-mi fac o reputatie si multi cand se gandesc la numele de profil bya99 sa se gandeasca la un user care are multe imagini interesante pe deviant art, are un rank inalt pe TPU, (ca si aici vreau sa-l schimb), etc. Acum ce nume sa imi pun? Cum de si altii sau gandit la numele asta?

Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic.nu ai de ce sa fi pentru ca bya este un nume obisnuit, iar 99 la fel.normal ca si altii s-au gandit...nu te mai gandi la nume originale pentru ca oricum se gasesc pe net.Mi s-a intamplat si mie dar acum nu mai am probleme

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Jur, e ceva la care am ras continuu de prostia care exista pe lume, mai precis, Romania laughing
Chiar ai probleme! rolling on the floor