| Lorrain a întrebat:

Astazi m-am certat rau de tot cu ai mei. Tata este genul mai dur si a aflat ca ma prietenstraight faceAdica am 16 ani da' nu stiu care e problema lui si o tot tinea pe a lui ca trebuie sa ma tin de scoala ca n-am voie sa-mi fac prieten etc.laughingChestia e ca el vrea un papagal care sa faca numai ce zice elcryingeu nu sunt asacryingsi vreau sa ma impac cu ei sa le fac pe plac dar sa fie bine si pentrucryingHELP!

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Poti sa faci o intelegere note mariiii(adica cea mai mica nota sa fie 8) si ei sa te lese sa ai un prieten.

1 răspuns:
| CryssCrySta a răspuns:

Cam asa sunt si ai mei, dar am noroc tot timpul scap ca prin urechle acului, fara ca ei sa stie ceva(asta e mai complicat de cat pare).