| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ceva sfaturi anti-timiditate? Imi place mult de o fata si nu pot nici macar sa vorbesc cu ea ca mi se inmoaie picioarele...Cand vorbeste cu mine nici nu mai aud bine...Sunt tare timid!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E bine ca vorbeste cu tine...
ma, fii in largul tau pe langa ea. daca te place si ea atunci o sa iti dai seama

| deutza_2137 a răspuns:

Buna! pai du-te la ea si spune-i ko placi...sau nu stiu sa jucati adevar sau provecare si daca spune adevar sa o intrebi daca ii place de tine nu stiu altceva dar sa fi mereu cinstit ca ea ca fetele sunt sensibile! bine nu chiar toate...

| croci12 a răspuns:

Ma,nu prea poti sa te duci la ea si sa'i zici ca o placi ca nu ai cumhappyCere-i sau fa cumva rost de id ei, si incet incet vorbeste cu ea, da nu gata sa ii zici ca o placi. Vorbeste cu ea despre scoala chestiihappype mess e altfel decat in realitatewinkingde aici in colo te descurciwinking bafta

| lidutzu a răspuns:

Am id ei. mai am de dat detalii: o cun de 3 ani si nu cred sa ii placa de mine cumva