| SE3B a întrebat:

Aveti ceva sfaturi pentru o persoana care nu are prieteni deloc? Gen cum as putea petrece timpul fara sa ma gandesc la sentimentul de singuratate?

Răspuns Câştigător
| vanilla80 a răspuns:

Învață să-ți rezolvi problemele singur ar fi un început bun, după te stabilizezi tu emoțional, în loc să te uiți pe Facebook, du-te afară și plimbă-te cu bicicleta, plimbă-te, etc.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fă-ți măcar unul și te vei simți mult mai bine.

| SE3B explică (pentru T0T):

Pai nu ma suporta nimeni. Iar eu crede-ma pe cuvant ca nu fac absolut nimic anormal sau enervant.

| Nemessys a răspuns:

Jocuri video.

| SE3B explică (pentru Nemessys):

Le am terminat pe aproape toate astea care imi plac. laughing))

| Nemessys a răspuns (pentru SE3B):

Poti incerca un job multyplayer unde trebuie sa atingi un anumit nivel. gen. un joc care il poti juca oricat doresti tu fara sa aiba un final.

| Ralukafay a răspuns:

Nici eu nu am prieteni si totusi ma descurc.Adica poti citi carti,te poti documenta despre anumite lucruri,iti poti crea o afacere,iti poti face dintr-o pasiune un hobby si invers, te poti inscrie la dansuri, poti iesi prin parc sa te plimbi, sa alergi sa admiri sau sa te documentezi despre natura.Te poti implica in diferite proiecte, in care poti fi implicat...

| AnoAnonima0 a răspuns:

Asa sunt si eu singura.Incearca sa te faci gamer.