| briana a întrebat:

Aveti idei de un regim alimentar cu care sa se poata slabi 6 kg in 2 luni?

2 răspunsuri:
| Peachy a răspuns:

In primul rand incep cu ce nu ai voie( asta daca vrei sa vezi rezultate) Renunta la fast food, prajeli in ulei, grasimi in exces, dulciuri, paste fainoase, cartofi prajiti dupa ora 6 si paine. Dimineata o salata de legume sau un ou fiert cu un sake de fructe proaspete, gustari: un iaurt cu continut slab de grasimi cu musli si putina dulceata sau fructe confiate(o bunatate), un fruct, biscuiti ( fara ciocolata sau alte "ispite" SIMPLI), cereale integrale (fitness sau vitali) fara ciocolata, mai sunt batoane slim, sau ceva de genul cu fulgi de ovaz si alte cereale. La pranz: o supa crema de legume cu crutoane(paine uscata), peste la cuptor cu legume, cartofi nature cu piept de pui fript pe gratar, friptura de vita la cuptor cu vin si salata rucolla. Seara : Migdale ( sunt foarte satioase), un mar, un baton cu seminte, un sake de fructe. Nu uita de sport fara sport nu faci nimic pune-ti muzica si fa gimnastica cel putin 30-40 min, sau ia-ti un mp3 sa nu te plictisesti si iesi la jogging in parc, sau cu rolele, iti poti face un abonament la sala sau la o sauna! Renunta la sucurile din comert contin mult zahar, si la semipreparate( mezeluri si alte minuni ) o patratica de ciocolata la 4-5 zile e ok cateodata iti cere organismul! Nu uita sa te hidratezi (apa plata! ) e foarte important! Mult succes iti urezi briana!

| baalexut a răspuns:

Dieta pierre dukan slabesti in mai putin de 2 luni