| Anonim00001 a întrebat:

Baieti. 1.Cum va simtiti cand fata pe care o iubiti va zambeste? 2.Cum vreti sa fie iubita ideala?

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

1. Daca am o zi proasta si sunt prost dispus, un singur zambet al ei imi face restul zilei mai buna si mai frumoasa.
2. Sa ma iubeasca asa cum sunt si sa nu fie geloasa =]

| Anonim00001 explică (pentru Wehes):

Si ce ai vrea sa faca sa demonstreze ca te iubeste?thinking

| Wehes a răspuns (pentru Anonim00001):

Cum imi demonstreaza ca ma iubeste?
E alaturi de mine in momentele grele cand am cel mai mult nevoie de ea.
Si la partea cu gelozia, poate fi si putin geloasa ( asta inseamna ca tine la mine ) dar nu in exces.
Altceva. hm. Sa nu stea cu mine pentru partea financiara ( bani, masina, piscina=]] ) ci pentru ceea ce sunt.
Cam atat. big grin

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

1:Inseamna ca face misto de mine sau am ceva pe fatalaughing; 2:Sa am cu cine vorbi...tongue