| andrada a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele timide? Vi se par dragute sau preferati o fata mai indrazneata? argumentati

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

O fata mai indrazneata categoric, care spune lucrurilor pe nume, direct, fara rusine, fara inhibitii, razi, porti discutii mai aprinse, te distrezi cu o astfel de fata, in schimb cu una timida si inhibata, viata e plictisitoare.

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Fetele timide mi se par ca nu au treaba cu baietii stau in banca lor si daca sunt intrebate sau bagate in seama reactioneaza daca nu, nu insa prefer fetele indraznete care'si baga nasul peste tot se incurca in belele le spun lucrurilor pe fata etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca le plac fetele timide, dar pana intr-un punct...
E bine ca o fata sa fie putin indrazneata atunci cand "trebuie".

| mariuseu12 a răspuns:

Timide- imi place sa intru in acel "joc " pana se ajunge la incredere si altele big grin [parerea mea] big grin

| alexxxu a răspuns:

O fata mai indrazneatatonguemai cu energielaughing