| Myhappyend a întrebat:

Baieti, voi aveti discutii intre voi? Adica, discutii ca intre baieti?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Discutiile in sine inseamna comunicare. O fiinta ce nu comunica nu e om. E evident ca si baietii au discutii ca intre baieti, atat doar ca difera prin esenta de asa zisele discutii ca intre fete.Barfa e mai redusa in intensitate in general in cazul baietilor. Dar cum totul e relativ, asa si aici depinde totul de persoane.Mai bine le-am numi pe toate discutii intre oameni.Suna mai ok.Bafta!

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Cred ca faci aluzie la discutiile baietilor despre fete. Da, exista si astfel de lucruri si nu numai. Pana la urma, viata, consta in diversitate, daca ne-am rezuma la un singur subiect de discutie, ma tem ca ar fi anosta si mi s-ar diminua cheful de viata. Fara socializare am fi inerti, fara socializare nu s-ar naste prietenie si iubire. Am face umbra degeaba pamantului.