| RAY a întrebat:

Barbatii provoc tot raul in lume?
m-am uitat la stiti la pro tv si tot ce am vazut era 100% masculin, de ce? pamantul fara barbati ar fi planeta mai pasnica?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, am fi praf fără voi. E un echilibru.

| Croampa a răspuns:

Nu ar mai fi viata fara barbati

Si nu barbatii sunt de vina, alcoholul si gelozia sunt de obicei principalele surse ale violentei si distrugerii.

| RAY explică (pentru Croampa):

Mereu e altcineva de vina, doar noi nu, nu e de vina aia 7 violatori ea e de vina ca a fost acolo, te inseli in multe speci sunt doar femei care se cloneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca barbatii provoaca raul, ei prin aceasta actiune au capacitatea de a rezolva, in schimb femeia obisnuieste sa strice totul, sa distruga. Deci tragi tu concluzia. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, cand barbatii au trimis copii in razboi de la mamele lor pentru nebunile lor, tot ei au rezolvat cum au putut, acuma ca sau stins milioane de copii ce conteaza erau masculi, luptau pentru niste nebuni fanatice, in rusia au murit milioane de copii, unde mai adaug ca femeile fac copii nu barbati ca sa poate recupera nebunile lor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai gandeste-te si la alte cazuri.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Amazoanele,nu stiu, sunt si cazuri in care femeile sunt criminale clar, dar barbati sunt in top, desigur e de vina hormoni posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''M-am uitat la stiti la pro tv si tot ce am vazut era 100% masculin, de ce?'' - Fiindca barbatii sunt mai puternici, mai curajosi, mai indrazneti.
''Pamantul fara barbati ar fi planeta mai pasnica?'' - Poate dar nu ar mai fi la fel de dezvoltat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat.
https://www.youtube.com/watch?v=KNXaYqCTFec
http://yupi.md/......rei-video/
Si fetele pot face rau,chiar daca nu prin forta fizica,te acuza de viol,o face cu cel mai bun prieten al tau, pune pe cineva sa te bata.

| BlackArt333 a răspuns:

Da si nu! Daca nu ar mai fi barbati, viata pe pamant ar disparea incetu' cu incetu'... Si... Barbatii sunt si foarte nervosi *unii* si au probleme psihice *unii* happy!