| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile am avut banchetul cls a 8 a, si a venit un baiat care e din alt oras, am inceput sa il plac...si nu stiu daca si el ma place, se uita la mine cand dansam, mi-a cerut nr de tel, a vrut sa faca poze cu mine, dar colega mea si ea il place, ea zice ca o place pe ea, un sfat va rog mult

Răspuns Câştigător
| axel007 a răspuns:

Daca ti-a cerut nr de telefon inseamna ca te placehappy

3 răspunsuri:
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Cu siguranta de place!

| steffloveslollipops a răspuns:

paii. nu poti so crezi pe colega ta, pentru ca nu sti daca a fost chiar sincera
mai bine il intrebi pe el.
in orice caz, nu ai nimic de pierdut
si in plus daca ti-a cerut nr de tel, vroia sa faca poze cu tine, se uita la tine
eu cred ca te place si ar fi mai bine s incerci sa vorbesti cu el
nu se stie si chiar daca nu te place.[desi nu cred on the phone
treci peste.mai sunt multi baietii draguti

| ralucutza_9583 a răspuns:

Pooooi... ce sa zic.ar fi mai bine sa il intrebi pe acel baiat daca si el te place.ar fi cea mai simpla solutie.:*:X