| SuperSexyy a întrebat:

Buna again, TPUlaughing). deci ma voi lasa de fumat, dar daca ma las sa zicem de tot si daca mai mananc sanatos si astea e posibil sa'sentample cv?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Cam ce ai vrea sa se intample?
plamanii se regenereaz sa stii des nu cred ca te vei lasa de fumat o sa iti vina foaaarte greu deci succes cu asta

Răspuns utilizator avertizat
| MariaChrii a răspuns (pentru KiddaSiAtat):

Usor de zis greu de facut daca fumezi un poachet 2 pe zi daca nu fumezi o saptamana o sa simti ca mori:-l oricum tine-te tarebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| SuperSexyy explică (pentru MariaChrii):

Eu ma pot lasa de fumat, nu sunt o obsedata si-n plus nici un pachet nu fumez!rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat