| Ciupaciupss a întrebat:

buna all... cam de un am am o alunita pe buza. a inceput sa se faca putin cam mare si ma cam ingrijoreaza... acum 5 min am observat ca a mai aparut inca una mikutsa:-s ele sunt sub piele. iar pe korp nu am foaret multe alunite. ke ziceti sa fac. pot sa skap de ele:-s?

Ce ziceti sa fac? in afara de doctorlaughing

1 răspuns:
| ewygirl a răspuns:

E alunita sau cos negru?
In caz ca e alunita...intreaba la farmacie.sau DU-TE LA DOCTOR!
Cum zice un proverb "De ce sa vindeci (ceva), cand poti preveni?" sau ceva de genu...