| Elial a întrebat:

am 12 ani si sunt cam slabutza, de la un timp, am inceput sa manc mai bine, dar am o colega in clasa, care e cu un an mai mare ca mine, si este mai "grasa" la fizic si mai slaba ca si kg, decat mine. Este dezvoltata foarte mult, eu nu prea sunt... ce sa fac sa fiu si eu ca ea?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Fiecare fata se dezvolta odata daca e mai grasa fizic si cu mai putine kg decat tine inseamna ca are oasele mari si ca e dezvoltata nu-ti face griji am fazut fete care sau dezvoltat foarte bine si in 6-12 luni credem si sti ce fete sunt acum? rup scoala in 2 cand trec

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport, te ajută se te dezvolți armonios.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face nimic. Nu vei fi niciodata EXACT ca ea. Fiecare persoana este diferita, dar mai ai timp (cativa ani buni) sa te dezvolti. Deci nu iti face probleme.

| Jokeru98 a răspuns:

Alexandra asa sunt si eu, am 12 ani si sunt mai slabut...zi mamei tale sa-ti fac ce-ti place mai mult...baga la plantawinking