| Serena1996love a întrebat:

Am 14 ani si 1.67. Intotdeauna mi-am dorit sa fiu inalta. As vrea sa ma inalt mai mult. S-a oprit perioada de crestere? Ce ar trebui sa fac ca sa mai cresc vreo 5 cm? PS: parintii mei sunt inalti mama 1.70 si tat 1.90

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Ce ganduri te chinuie pe tine la 14 ani...Nu mai ai rabdare? Asteapta, mai ai de crescut si de baut lapte.

| Anonima240 a răspuns:

De ce ai vrea sa cresti mai mare? Eu am 1.71 si nu pot sa port tocuri pentru ca pe lumea asta nu exista multi baieti inalti.

| Bocioanca_Oana_1970 a răspuns:

Hei,Serena1996love!
La varsta ta esti destul de inalta, si dupa parerea mea nu s-a oprit perioada de creste.In orice caz, daca vrei sa te inalti mai mult, fa sport, de exemplu baschetul.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor.Pa-pa!