| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani, fumez din vara, Vogue Menthol, si de cateva zile, imediat dupa tigara, mi-e rau, ma ia o greata, ma face chiar sa nu mai pot sa fumez... ce se intampla? straight face

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Organismul tău nu acceptă fumul de ţigară, 15 ani este o vârstă prea fragedă, incearcă la 17 ani, sau 18, sau chiar deloc, nu iti va face bine, tatăl meu a murit din cauza ţigărilor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de la tigari, nu sunt pentru tine.
Eu dadeam la rate de la vogue roz sau virginia roz, nu mai stiu. Dar s-a rezolvat problema cand le-am schimbat cu virginia albe.
In orice caz daca nu mananci bine inainte sa fumezi ar fi si asta o optiune.

| roscataa a răspuns:

simplu, Nu ii face bine organismului! si o prietena de-a mea a patit exact acelasi lucru si dupa ce s-a lasat nu a mai avut probleme!