| roxanalovesu a întrebat:

am auzit ca un bluetooth pentru telefon este mai bun decat cablul de date. as vrea sa stiu cum se foloseste si cam cat ar costa

dau funda

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Nu stiu care e mai bun dar bluetooth am avut si eu era in jur de 20 de lei cand l-am cumparat poate s-a mai scumpit dar mai mult de 30 de lei nu e! il conectezi la pc si poti trimite tot ce vrei de pe telefon in calculator si invers(cred ca pe asta o stiailaughing ) ti-as da mai multe informatii dar nu stiu ce fel de unitate ai ca sa iti spun exact unde sa il bagi dar cred ca te vei descurca :*

| roxanalovesu explică (pentru selysol):

Mersi
ai idee de unde il pot cumpara din Bucuresti? eu am telefon Samsung corby

| selysol a răspuns (pentru roxanalovesu):

Nu sunt din Bucuresti dar in orice oras poti sa gasesti un magazin Orange, cosmote Vodafone etc. (la magazinele cu telefoane mai pe inteles) acolo mergi si ii spui ca vrei un bluetooth si ii arati telefonul si va sti ce sa iti dea eu asa am facuthappy p.s mie mi-a dat si un bilet cu care sa ma duc inapoi in caz ca nu merge poate iti da si tie multa bafta

| roxanalovesu explică (pentru selysol):

Aha mersi

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat