| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am cam mult de povestit laughing. Am ieșit în oraș cu niste prieteni și fete și băieți, iar după ce ne-am distrat cam pe la 4 dimineata ( noi cu luasem băutură )am venit să bem la mine. După cam 30 de minute ne pusesem sa dormim (eram 7 persoane, iar 5, printre care și eu, dormeam pe pat) n-am mai avut loc asa că, m-am pus intre doi băieți și am adormit( nu eram beata dar eram puțin amețită). Apoi unul dintre băieți se întoarce la mine mă îmbrățișează și mă mângâie pe talie iar eu m-am trezit și am început să mă foiesc sa ies din brațele lui, dar a continuat să facă așa și l-am lăsat pentru că era beat și oricum nu făcea nimic rău ci doar mă imbratisa. După câteva minute bune îmi căutam o poziție că sa adorm pentru că ma durea și piciorul și în sfârșit după ce am găsit-o mă trezesc ca incepe sa-mi pună mâna pe sâni înghițind in sec și pipaindu-mă între un fel, m-am trezit și m-am intors. Dupa ce făcuse așa de 2 ori m-am ridicat și m-am uitat la el și eram cev a gen ("Ce ai tu?" Eu crezând că dormeam langa o fată)dimineața mă trezesc și practic dormeam îmbrățișați și nu mai era așa beat, m-am uitat la el apoi m-am ridicat și m-am dus în bucatarie.(mi-am amintit toate astea după un somn de 7-9 ore) Totuși întrebarea mea, toate astea erau făcute la beție? Și n-o sa și aducă nimic aminte, nu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La betie se fac copii.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca de la varsta asta mica te imbeti si nu stii cu cine te culci, cu siguranta te astepta un viitor stralucit
Ca de uitat, poate uiti tu, dar ceilalti nu vor uita, dimpotriva, vor povestii si altora cum te-au pipait si inghesuit, mai ales ca te-ai bagat special intre 2 baieti, pe cand puteai sa mergi bine mersi in dormitorul tau (doar erai la tine acasa, nu?) si sa dormi fara sa deranjezi pe nimeni.
Povestea cu " am nimerit inter 2 baieti" poate este pentru copii mici, ca-n realiatte nimeni nu va crede asta.
In orice caz, maine toata scoala va afla cine cu cine a dormit si ce s-a intamplat la tine acasa, ca de uitat, nu uita nimeni, chair adac tu vrei asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba l pe l, el stie, dar daca era băut o să mai stie?

| Ancaclaudia2223 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai asta i faza el era băut în seara aia dar a doua nu mai era și se vedea după fata lui. El tot mă îmbrățișa plus că nu vreau sa fie mai mult de o prietenie între noi suntem colegi până la urmă.