| Maaariiiiiaaaaa a întrebat:

Am fost cu un baiat cam 2 saptamani in iarna, iar zilele trecute am iesit pe afara cu el si ma lua in brate, de mijloc si se uita mereu la mine si cand ma uitam eu la el intorcea repede capul. Apoi a venit la mine si m-a luat in brate si mi-a spus "urat-o" si eu i-am spus "serioos..chiar sunt urata?" la care el "nu. pentru mine esti o frumoasa". Faza e ca eu am mai fost cu un baiat George dupa ce am fost cu el si m-a luat deoparte si m-a intrebat daca mai sunt cu George (imi cer scuze de repetitie) si i-am zis ca nu iar el mi-a zambit iar apoi eu am plecat. Ce credeti? Ma mai place? Eu cred ca incep iarasi sa il plac si nu stiu daca fac bine. straight face

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,cred ca te mai place

| Zenithf a răspuns:

No, vorbesti serios? laughing

| Maaariiiiiaaaaa explică (pentru Zenithf):

?

| Zenithf a răspuns (pentru Maaariiiiiaaaaa):

Esti tare, adica el te strange in brate, dar o face ase, silit si fara placere...
Daca nu te-ar placea, s-ar comporta asa?

| Maaariiiiiaaaaa explică (pentru Zenithf):

Pai eu stiu. laughing eu sunt fata, nu stiu ce in mintea unui baiat laughing poate vrea sa ma faca sa il plac si apoi sa se combine cu alta ca sa ma faca sa sufar dupa el. gen rolling on the floor

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Maaariiiiiaaaaa):

Doamne, cate copilarii; ori il vrei, ori ba. Pana te mariti cine stie cati ai sa strangi in brate sau invers.

| Maaariiiiiaaaaa explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Il vreau. laughing) am vazut ca ai scris in raspunsul tau "Pana te mariti cine stie cati ai sa strangi in brate sau invers." dar in ce am relatat eu el ma strangea in brate nu eu pe el... laughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Maaariiiiiaaaaa):

Si crezi ca n-ai sa strangi in brate, tu, un baiat? Iar daca il vrei, e frumos, placut, sentimental si restul, acum.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Cel mai probabil inca te place.du'te si vorbeste'i si intreaba'l asa vei stii raspunsul cel mai sigur

| zurick a răspuns:

Eu cred ca te place, dar mai trebuie sa mai astepti sa-i descoperi sentimentele si sa-ti dai seama deca sentimentele sunt reciproce.

| Wrufloukel a răspuns:

Pe tine te mănincă gogoșica sigur.Dar na este și perioada în care trebuie să te manince și pe tine ceva!

| Maaariiiiiaaaaa explică (pentru Wrufloukel):

Sterge-ti contul ca esti inutil. laughing

| Wrufloukel a răspuns (pentru Maaariiiiiaaaaa):

laughing Și tu la fel să faci! laughing