| VloggeritaX a întrebat:

Buna, am fost impreuna cu un baiat cateva zile, iar dupa ne-am despartit pentru ca nu vorbeam deoarece nu aveam curaj, iar acum vreau sa fiu din nou cu el si sa am mai mult curaj, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Elenna431 a răspuns:

Vorbește cu el, explicăi tot ce s-a întâmplat și poate o să ai noroc.

Învață pe viitor să ai mai mult curaj, într-o relație e nevoie de comunicare.

| VloggeritaX explică (pentru Elenna431):

Azi i-am dat mesaj sa il intreb daca ma mai place si a zis nu

| Elenna431 a răspuns (pentru VloggeritaX):

Înseamnă că nu ținea cu adevărat la tine, nu îți mai pierde timpul cu el.